google plus
lekcje angielskiego Oświęcim
Mobilna szkoła językowa - Angielski z dojazdem do Ciebie!
korepetycje Oświęcim

Korepetycje angielski Bieruń SKUTECZNA
METODA
NAUCZANIAkorepetycje angielski Oświęcim BEZPŁATNY
DOJAZD
DO KLIENTAkorepetycje angielski Brzeszcze MATERIAŁY
FIRMOWEkorepetycje z angielskiego Oświęcim WYSTAWIAMY
CERTYFIKATY JĘZYKOWE
korepetycje angielski Oświęcim

Zajęcia indywidualne to oferta dla osób, które chcą mieć poświęcone 100% uwagi lektora. Nie ważne czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym. Dobieram program oraz sposób nauczania specjalnie do Twoich potrzeb.

W ofercie:
- korepetycje dla dzieci
- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
- przygotowanie do egzaminu maturalnego
- przygotowanie do certyfikatu językowego
- przygotowanie do wyjazdu za granicę


Zajęcia odbywają się u Państwa w domu lub pracy. Lekcje prowadzone są na terenie Oświęcimia i okolic. Posiadam wykształcenie wyższe filologiczne oraz przygotowanie pedagogiczne.

Korepetycje

Programy korepetycji dla moich podopiecznych można podzielić na dwie kategorie. Korepetycje uzupełniające dla dzieci, które chciałyby poprawić swoje oceny w szkolę. Oraz korepetycje rozwijające dla dzieci, które już osiągają dobre rezultaty w szkole i chciałyby wyjść po za materiał nauczany w szkole.

Przygotowanie do matury.

Mam duże doświadczenie w przygotowaniu maturzystów. Jestem na bieżąco ze zmieniającymi się kryteriami oceniania. Potrafię tak przygotować moich kursantów, aby nauczyli się dobrze język angielskiego i jednocześnie trafili w kryteria egzaminacyjne.

Konwersacje.

Dla osób pragnących poprawić swoją umiejętność mówienia przygotowaliśmy kurs skupiający się na konwersacjach. Rozmowy mogą odbywać się na różnych poziomach zaawansowania. Konwersacje mogą skupiać się tematach ogólnych lub specjalistycznych w sytuacji gdy wymaga tego klient.

Przygotowanie do wyjazdu za granice.

Kurs ten przygotowuje osoby planujące wyjazd za granicę w celu poszukiwania pracy na konfrontacje z żywym językiem oraz sytuacjami jakie mogą napotkać w kraju anglojęzycznym. Zdajem sobie sprawę jakim problemom może stawić czoła osoba po raz pierwszy wyjeżdżająca do kraju anglojęzycznego i potrafię przygotować kursantów tak, aby w jak największym stopniu ułatwić im ten wyjazd.

Przygotowanie dzieci do przeprowadzki za granice.
Co raz więcej Polaków decyduje się na przeprowadzkę na stałe do Wielkiej Brytanii. Aby zmniejszyć stres jaki przeżywają dzieci oraz ułatwić im adaptację w nowym środowisku przygotowałem specjalny kurs języka angielskiego. Dzieci uczone są poleceń nauczyciela w języku angielskim, wykonywania obliczeń matematycznych oraz komunikacji z rówieśnikami.

Przygotowanie na rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim.
Jest to specjalny program dla osób, które chcą doszlifować swój angielskim pod kontem rozmów kwalifikacyjnych. Jest to świetna okazja, aby nie tylko poprawić swoją umiejętność mówienia, ale również dowiedzieć się więcej na temat tego jak myślą specjaliście od Human Resources.
Nasi partnerzy: Salon Kosmetyczny Pszczyna
Dołącz do nas na:


Godziny pracy:

Poniedziałek 8:00-20:00
Wtorek 8:00-20:00
Środa 8:00-20:00
Czwartek 8:00-20:00
Piątek 8:00-20:00
Sobota: -
Niedziela: -
Lektor u Ciebie - Angielski z dojazdem - Oświęcim. Korepetycje, kursy i szkolenia językowe.