google plus
szkoła językowa Oświęcim
Mobilna szkoła językowa - Angielski z dojazdem do Ciebie!
szkoła języka angielskiego Oświęcim

kursy angielsiego Oświęcim SKUTECZNA
METODA
NAUCZANIAkursy angielskiego Brzeszcze BEZPŁATNY
DOJAZD
DO KLIENTAangielski Brzeszcze MATERIAŁY
FIRMOWEkorepetycje angielski Brzeszcze WYSTAWIAMY
CERTYFIKATY JĘZYKOWE
nauka angielskiego Oświęcim

Lektor u Ciebie to nowoczesna mobilna szkoła językowa z Oświęcimia tworzona przez specjalistów z dziedziny języka. Lektor u Ciebie to najlepsi nauczyciele oraz tłumacze języka angielskiego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo lekcje indywidualne, zajęcia grupowe dla firm, lekcje online oraz tłumaczenia. Zaufało nam już wielu. Sprawdź opinie o nas w dziale opinie naszych klientów lub na naszym facebooku .

Co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych szkół językowych:
- Mobilność. W przypadku większości szkół językowych to uczeń musi dotrzeć do szkoły. Lektor u Ciebie wychodzi na przeciw ludziom, którzy cenią swój czas.
-Mnemotechniki. W nauczaniu najmłodszych wykorzystujemy mnemotechniki, które znacznie przyśpieszają proces uczenia i sprawiają, że przyswojony materiał jest trwalszy.
-Indywidualne podejście. Rozumiemy, że każdy uczeń jest inny i potrzebuje innego programu nauczania. Dostosowujemy program nauczania do ucznia, nie na odwrót.

Dla wszystkich z nas język angielski jest pasją. Zawsze staramy się zaszczepić ten entuzjazm do języka w naszych kursantach. Język to świetne narzędzie jak i źródło zabawy. Nauka może być przyjemna i ciekawa! W nauczaniu dzieci i nastolatków wykorzystujemy teksty piosenek oraz gry językowe. Ucząc się z Lektor u Ciebie angielski również stanie się Twoją wieloletnią pasją!
Nasi partnerzy: Salon Kosmetyczny Pszczyna
Dołącz do nas na:


Godziny pracy:

Poniedziałek 8:00-20:00
Wtorek 8:00-20:00
Środa 8:00-20:00
Czwartek 8:00-20:00
Piątek 8:00-20:00
Sobota: -
Niedziela: -
Lektor u Ciebie - Angielski z dojazdem - Oświęcim. Korepetycje, kursy i szkolenia językowe.